olej, płótno, 120 × 150 cm sygn. l. d.: „T.Sętowski”
na odwrocie opisany i sygnowany: „Tomek Sętowski/”IKONA CZASU - TRANSFORMACJA/olej, płótno, 120 × 150 cm, olej, płótno” dodatkowe zdjęcie: Tomasz Sętowski przy swoim obrazie