Fantasy Art Auction / 16 February 2022

5. Tomasz Sętowski | Beyond, 2022

Past auctionsFantasy Art AuctionBeyond, 2022

Tomasz Sętowski (ur. 1961 Częstochowa)

Beyond, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany l.d.: 'T. Sętowski' oraz opisany na odwrocie: '"Beyond | 70 cm x 50 cm | olej, płótno, 2022 | Tomek Sętowski'

90 000 zł