olej, płótno, 50 x 50 cm, opisany na odwrocie: A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013
2017 – wystawa indywidualna „Mission impossible”, BWA Sokół, Nowy Sącz (reprodukowany w katalogu wystawy)