olej, technika mieszana, płótno, 55,5 x 124,5 cm, sygn. i opisany na odwrociu: GONG / TERESA PĄGOWSKA, na odwrociu nalepka z I Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie z opisem pracy oraz zdarty fragment naklejki wywozowej z 1961 r.