Contemporary Art Auction / 6 April 2019

6. Teresa Pągowska | Biała postać, lata 60. XX wieku

Past auctionsContemporary Art AuctionBiała postać, lata 60. XX wieku
Biała postać, lata 60. XX wieku

Teresa Pągowska (1926 Warszawa - 2007 tamże)

olej, tempera, płótno; 130,5 x 100,5 cm na odwrocie na płótnie napis: OBRAZ AUTORSTWA: / TERESY PĄGOWSKIEJ / POTWIERDZAM: FILIP PĄGOWSKI / F. PĄGOWSKI.

- kolekcja prywatna, Polska
- pracownia Teresy Pągowskiej (potwierdzenie syna artystki - Filipa Pągowskiego)

90 000 zł