Fine Art Auction / 28 November 2020

58. Teodor Ziomek | Zima

Past auctionsFine Art AuctionZima
58

Teodor Ziomek (1874 Skierniewice-1937 Warszawa)

Zima

olej, płótno, 65 × 97,5 cm
sygn. p. d.: T.ZIOMEK

na krośnie nalepka depozytowa z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu z opisem pracy

– „To ci śliczności. Impresje z „Chłopów” Władysława Reymonta”, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, wrzesień 2000 – marzec 2001

Opisany:
– „To ci śliczności. Impresje z „Chłopów” Władysława Reymonta”, katalog wystawy, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Radom 2001, s. 8