Fine Art Auction / 9 May 2020

87. Teodor Ziomek | Sieci rybackie

Past auctionsFine Art AuctionSieci rybackie
87
Sieci rybackie

Teodor Ziomek (1874 Skierniewice-1937 Warszawa)

Sieci rybackie

olej, płótno na tekturze, 26 × 33 cm
sygn. p. d.: T.ZIOMEK

3 600 zł