Art Nouveau and Art Déco / 13 June 2015

10. Teodor Axentowicz | Dziewczyna z dzbanem

Past auctionsArt Nouveau and Art DécoDziewczyna z dzbanem
Dziewczyna z dzbanem

Teodor Axentowicz (1859 Braszów/Rumunia - 1938 Kraków)

Dziewczyna z dzbanem

pastel, akwarela, papier, 96,5 × 65,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: T. Axentowicz