olej, płótno, 34 × 54 cm sygn. l. d.: T.Makowski, na odwrocie autorski napis:Tadé Makowski / Vieilles fermes / ParisPochodzenie:– Kolekcja prywatna, Polska– Bruun Rasmussen 29 Nov 2007,Kopenhaga, Aukcja Dzieł Sztuki,poz. 294, s. 186