Varia 36 / 27 June 2020

126. Tadeusz Kantor | Figury i postaci, 1976

Past auctionsVaria 36Figury i postaci, 1976
126
Figury i postaci, 1976 - 1Figury i postaci, 1976 - 2Figury i postaci, 1976 - 3Figury i postaci, 1976 - 4Figury i postaci, 1976 - 5

Tadeusz Kantor (1915 Wielopole Skrzyńskie-1990 Kraków)

Figury i postaci, 1976

zestaw 5 plansz, zestaw nr 76/300,
druk artystyczny, 39,8 × 29,4 cm (wymiar arkusza)
sygn. ołówkiem p. d.: T. Kantor (każda), opisany i datowany ołówkiem l. d.: 76/300 1976

1 700 zł