Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

50. Szalka weselna

Past auctionsArt and Jewellery AuctionSzalka weselna
50

Szalka weselna

Johann Friedrich Straub (1674-1713), Karlstad, Szwecja, 1698 r. (?)
srebro, m. 205 g; znaki złotnicze: punca kontrybucyjna wiedeńska z początku XIX w. (12 A), punca importowa belgijska (do 1831), punca importowa łotewska (główka), przy krawędzi: wężyk probierczy i dwukrotnie odbita punca mistrza (IFS); w lustrze bogata dekoracja w postaci tarczy herbowej zwieńczonej figurą ptaka, inskrypcje: „AN/IP/1698”; dł. 21 cm

0 zł