62 Young Art Auction / 13 October 2016

9. Sylwia Leńska | Bez tytułu, 2016

Past auctions62 Young Art AuctionBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Sylwia Leńska

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Silviett | 2016

700 zł