Contemporary Art Auction / 4 April 2020

15. Stefan Krygier | Akt I, 1989

Past auctionsContemporary Art AuctionAkt I, 1989
Akt I, 1989

Stefan Krygier (1923 Łódź -1997 tamże)

Akt I, 1989

olej, płótno, 65 × 80 cm
sygnowany p.d.: S. Krygier 89 na odwrocie nalepki wystawowe

1990 – Stefan Krygiers Symultane Malerei. Galerie KIK, Berlin (West)
1999 – Stefan Krygier 1923–1997, Muzeum Historii Miasta Łodzi
2000 – Stefan Krygier 1923–1997, malarstwo, grafika, rzeźba, Muzeum Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
2001 – Stefan Krygier, Jesus Rafael Soto, Fundacja Verrannemana, Belgia (w ramach festiwalu „EUROPALIA 2001”)

38 000 zł