Fine Art Auction / 2 May 2016

66. Stefan Filipkiewicz | Pejzaż zimowy

HomePast auctionsFine Art AuctionPejzaż zimowy
66
Pejzaż zimowy

Stefan Filipkiewicz (1879 Tarnów - 1944 Mauthausen)

Pejzaż zimowy

olej, płyta, 45,5 × 59 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz