technika własna (akryl, impregnowana rdza, poliuretan, plastik), płótno, 100 x 100 cm (w oprawie 110 x 110 cm), sygnowany na odwrocie: S.J.A. Tomalak | 9 (ostatni?) z cyklu | "Wojna totalna"
WYSTAWIANY: 2017 – wystawa indywidualna, DOK Wołów