39 Young Art Auction / 16 August 2014

50. Stanisław Tomalak | Fragment 238AB

Past auctions39 Young Art AuctionFragment 238AB
50
Fragment 238AB

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Fragment 238AB

technika własna, akryl, płótno, 2 x 60x50 cm, sygn. na odwrocie

2 600 zł