Varia 35 / 20 May 2020

32. Stanisław Kamocki | W parku

Past auctionsVaria 35W parku
W parku - 1W parku - 2

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

W parku

olej, płótno dublowane, 60 x 80 cm

Pochodzenie: kolekcja rodziny artysty.

6 200 zł