Fine Art Auction / 12 May 2018

37. Stanisław Kamocki | Pejzaż z łanem zboża

HomePast auctionsFine Art AuctionPejzaż z łanem zboża
37
Pejzaż z łanem zboża

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Pejzaż z łanem zboża

olej, płótno, 69 × 100 cm

Kolekcja rodziny artysty.

19 000 zł