Varia 38 / 21 October 2020

99. Stanisław Jan Łazorek | Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.

Past auctionsVaria 38Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.
99

Stanisław Jan Łazorek (1938 Aksamanice-2000 Kazimierz Dolny)

Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.

olej, płótno, 46 x 55 cm, sygn. i dat. l.d.: Łazorek 86

3 400 zł