Militaria Auction / 18 April 2020

28. Stanisław Gepner | Pułk 1 Jazdy Augustowskiej, 1932 r.

Past auctionsMilitaria AuctionPułk 1 Jazdy Augustowskiej, 1932 r.
28
Pułk 1 Jazdy Augustowskiej, 1932 r.

Stanisław Gepner (1889 Nietulisko-1965 Warszawa)

akwarela, papier, 25 x 16 cm
sygn., dat. i opis. l. d.: SGepner 1932/850

400 zł