Varia 33 / 18 December 2019

32. Stanisław Gałek | Widok z Polany Biała Woda, 1927 r.

Past auctionsVaria 33Widok z Polany Biała Woda, 1927 r.
Widok z Polany Biała Woda, 1927 r.

Stanisław Gałek (1876 Mokrzyska - 1961 Zakopane)

akwarela, papier, 34 x 49,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: ST.GAŁEK / 1927, na odwrocie naklejka wystawowa Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem
Wystawiany: GÓRY WIDOKÓW-Stanisław Gałek i tatrzańscy pejzażyści jego czasów, Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza w Zakopanem, 18.11.2016-5.01.2017 r
Reprodukowany: w katalogu w/w wystawy.

6 000 zł