Varia 38 / 21 October 2020

51. Stanisław Fabijański | Kościół Św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie

Past auctionsVaria 38Kościół Św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie
51

Stanisław Fabijański (1865 Paryż - 1947 Kraków)

Kościół Św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie

akwarela, papier, 50 x 30 cm, sygn. p.d.: St. Fabijański

2 500 zł