Fine Art Auction / 12 May 2018

50. Stanisław Czajkowski | Wisła

HomePast auctionsFine Art AuctionWisła
50
Wisła

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Wisła

olej, tektura, 33 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
na odwrocie szkic i numer inwentarzowy: St.Cz / inw. / 281