Fine Art Auction / 28 November 2020

64. Stanisław Czajkowski | Pejzaż z wiatrakami, 1930 r.

Past auctionsFine Art AuctionPejzaż z wiatrakami, 1930 r.
64

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Pejzaż z wiatrakami, 1930 r.

olej, sklejka, 41 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1930