Fine Art Auction / 12 May 2018

66. Stanisław Borysowski | Uliczka we Francji, 1933 r.

HomePast auctionsFine Art AuctionUliczka we Francji, 1933 r.
66
Uliczka we Francji, 1933 r.

Stanisław Borysowski (1901 Lwów - 1988 Toruń)

Uliczka we Francji, 1933 r.

olej, sklejka, 56 × 49 cm
sygn. i dat. p. d.: 1933 Borysowski