Fine Art Auction / 22 August 2020

45. Stanisław Borysowski | Chłopiec z Poronina

Past auctionsFine Art AuctionChłopiec z Poronina
45

Stanisław Borysowski (1901 Lwów - 1988 Toruń)

Chłopiec z Poronina

olej, sklejka, 80 × 60 cm
sygn. podwójnie l. g. i l. d.: Borysowski
na odwrocie nalepka kolejowa z Poronina do Krakowa oraz zarys szkicu aktu kobiety

9 500 zł