14. 21st Century Art Auction / 2 March 2019

31. Stanisław Baj | Rzeka Bug - Zima Sławatycze, 2013

Past auctions14. 21st Century Art AuctionRzeka Bug - Zima Sławatycze, 2013
31
Rzeka Bug - Zima Sławatycze, 2013

Stanisław Baj (ur. 1953, Dołhobrody)

olej, płótno, 65 x 92, sygn. na odwrocie: 'Stanisław Baj | Rzeka Bug | Zima | Sławatycze | 2013'

6 000 zł