Works on Paper / 10 October 2020

34. Soter Małachowski-Jaxa | Zwózka, 1919 r.

Past auctionsWorks on PaperZwózka, 1919 r.
34

Soter Małachowski-Jaxa (1867 Wolanów - 1952 Kraków)

Zwózka, 1919 r.

akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50,5 cm
sygn. i dat. p.d.: S Jaxa/1919
na odwrocie pieczęć autorska z tytułem pracy oraz adresem zamieszkania artysty

11 000 zł