Works on Paper / 24 September 2016

54. Słońce znikające za horyzontem

Past auctionsWorks on PaperSłońce znikające za horyzontem
54
Słońce znikające za horyzontem

ilustracja do powieści Juliusza Verne?a ?Pięć tygodni w balonie?, według Eduarda Riou
litografia, papier Steinbach Malmedy, 104,5 x 75 cm
uszkodzenia krawędzi

500 zł