Fantasy Art Auction / 16 February 2022

22. Siegfried Zademack | Flirt, 1983

Past auctionsFantasy Art AuctionFlirt, 1983

Siegfried Zademack (ur. 1952)

Flirt, 1983

olej, płótno, 53 x 70 cm, sygnowany p.d.: 'S. | Zademack | 1983'

17 000 zł