Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

24. Sandra Arabska | Akt, 2017 r.

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejAkt, 2017 r.

Sandra Arabska (ur. 1977)

Akt, 2017 r.

akryl, płótno, 100 x 200 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Sandra Arabska 2017

24 000 zł