Fantasy Art Auction / 27 November 2021

30. Salvador Dali | Z teki „Pieśń nad Pieśniami”

Past auctionsFantasy Art AuctionZ teki „Pieśń nad Pieśniami”
30

Salvador Dali (1904 Figueres/Hiszpania - 1989 Figueres/Hiszpania)

Z teki „Pieśń nad Pieśniami”

akwaforta barwna, szablon, złocenia, papier, 40 x 25 cm (odcisk), 56 x 38 cm (arkusz), sygnowana p. d. ołówkiem: Dali, po lewej nakład: 59/250

7 500 zł