akryl, płyta pilśniowa, każdy element o wymiarach 68 x 4 x 2 cm, prace oprawione wtórnie w ramę o wymiarach 92 x 123 cm; każdy element sygnowany, datowany, opisany i ponumerowany na odwrociu: order vertical game Winiarski 81
POCHODZENIE:
- kolekcja prywatna, Polska
- kolekcja prywatna, Berlin
- kolekcja Gerarda Jürgena Bluma-Kwiatkowskiego
- Museum Modern Art, Hünfeld
- Galerie New Space, Fulda
do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności Anny Winiarskiej - Wasilewskiej