Contemporary Art Auction / 24 October 2020

21. Ryszard Winiarski | Seria 12 prac Vertical game 4x4, 1981

Past auctionsContemporary Art AuctionSeria 12 prac Vertical game 4x4, 1981

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Seria 12 prac Vertical game 4x4, 1981

akryl, płyta pilśniowa, każdy element o wymiarach 68 x 4 x 2 cm, prace oprawione wtórnie w ramę o wymiarach 92 x 123 cm; każdy element sygnowany, datowany, opisany i ponumerowany na odwrociu: order vertical game Winiarski 81

do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności Anny Winiarskiej - Wasilewskiej

270 000 zł