Fantasy Art Auction / 20 February 2021

20. Ryszard Rosiński | Starcie proroków, 2017

Past auctionsFantasy Art AuctionStarcie proroków, 2017

Ryszard Rosiński (ur. 1956)

Starcie proroków, 2017

olej, płótno, 90 x 150 cm, sygnowany p.d.: 'Rosiński | 2017' oraz opisany na odwrocie: 'STARCIE PROROKÓW | Rosiński | 2017 | 90 x 150'

13 000 zł