Contemporary Art Auction / 29 October 2016

44. Ryszard Grzyb | Cichy i czysty jak figurka ze szkła, 1986

Past auctionsContemporary Art AuctionCichy i czysty jak figurka ze szkła, 1986
44
Cichy i czysty jak figurka ze szkła, 1986

Ryszard Grzyb (ur. 1956, Sosnowiec)

olej, płótno, 130 × 110 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Grzyb / ?Cichy i czysty jak figurka ze szkła? / 1986 r.
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Niemcy
Wystawiany i reprodukowany: La main dans la main, Kunstverein Bad Salzdetfurth e.V., 2005

26 000 zł