Fine Art Auction / 20 June 2015

38. Roman Kramsztyk | "Mężczyzna w meloniku (Portret Matteo Hernandeza)"

HomePast auctionsFine Art Auction"Mężczyzna w meloniku (Portret Matteo Hernandeza)"
38

Roman Kramsztyk (1885 Warszawa-1942 tamże)

"Mężczyzna w meloniku (Portret Matteo Hernandeza)"

olej, płótno, 70 x 53 cm
sygn. p. g.: Kramsztyk