Fine Art Auction / 2 May 2015

22. Roman Kramsztyk | Akt

Past auctionsFine Art AuctionAkt
Akt

Roman Kramsztyk (1885 Warszawa-1942 tamże)

Akt

olej, płótno, 91 x 71 cm

Wystawiany: Roman Kramsztyk 1885-1942, ZIH, Galeria sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa, 1997 Reprodukowany w katalogu w/w wystawy poz. 194 il. s 214

115 000 zł