Contemporary Art Auction / 24 October 2020

10. Rajmund Ziemski | Pejzaż 12/72, 1972

Past auctionsContemporary Art AuctionPejzaż 12/72, 1972

Rajmund Ziemski (1930 Radom - 2005 Warszawa)

Pejzaż 12/72, 1972

olej, płótno, 160 x 70 cm, sygn. l.d.: RAJMUND ZIEMSKI | 72; na odwrocie nalepka z napisem: 108. ZIEMSKI Rajmund - Pejzaż 12/71 olej160 x 70 | wł. Autora

POCHODZENIE:
-kolekcja Marka Mielniczuka, Paryż
-kolekcja prywatna, Wiedeń

46 000 zł *