20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

20. Przemysław Garczyński | Pejzaż z figurami podstawowymi III, 2020

Past auctions20. 21st Century Art AuctionPejzaż z figurami podstawowymi III, 2020

Przemysław Garczyński (ur. 1988)

Pejzaż z figurami podstawowymi III, 2020

akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'PRZEMYSŁAW | GARCZYŃSKI | "PEJZAŻ Z FIGURAMI PODSTAWOWYMI III" | (cykl FIGURY PIERWSZE) | 130 x 80 cm | SOPOT | 2020'

2 800 zł