57 Young Art Auction / 12 February 2016

78. Piotr Woroniec | Listy, 2015

Past auctions57 Young Art AuctionListy, 2015
78
Listy, 2015

Piotr Woroniec

Listy, 2015

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Piotr Woroniec jr_?Listy?_2015

700 zł