14. 21st Century Art Auction / 2 March 2019

33. Piotr Czajkowski | Victor HUGO, z cyklu "METRO", 2018

Past auctions14. 21st Century Art AuctionVictor HUGO, z cyklu "METRO", 2018
33
Victor HUGO, z cyklu

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Victor HUGO, z cyklu "METRO", 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2018' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | ,,VICTOR HUGO" 2018 | cykl METRO'

6 000 zł