Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

14. Piotr Czajkowski | MÉMOIRE, 2020

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuMÉMOIRE, 2020

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

MÉMOIRE, 2020

akryl, kolaż, płótno, 150 x 95 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "MÉMOIRE" 2020 | z cyklu 'METRO'

16 000 zł