olej, płótno, 100 x 130 cm, opisany na odwrocie: PAWEŁ SŁOTA | PRZESTRZENIE UJAWNIONE XLVI | 100x130 płótno, olej | 2017
2018 – wystawa zbiorowa, II Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Leona Wyczółkowskiego, BWA Bydgoszcz
2017 – wystawa zbiorowa „Leszek Misiak i uczniowie”, Galeria Nowohuckiego Centrum Kultury, Kraków
2017 – wystawa zbiorowa „Krakowskie Spotkania Artystyczne, Konfiguracje”, Galeria Bunkier Sztuki, Kraków