17. Paulina Szczepaniak | Gwiazdy i kwiaty, 2017

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Gwiazdy i kwiaty, 2017

Paulina Szczepaniak

Gwiazdy i kwiaty, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Paulina Szczepaniak 2017

1 000 zł