Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

19. Paulina Jeramowska | Nie wiedziałam, 2020

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuNie wiedziałam, 2020

Paulina Jeramowska (ur. 1995)

Nie wiedziałam, 2020

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'Paulina (Jołda) | 2020 Jeramowska'

1 500 zł