71 Young Art Auction / 18 April 2018

14. Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Don Kichot i źródło, 2017

Past auctions71 Young Art AuctionDon Kichot i źródło, 2017
Don Kichot i źródło, 2017

Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Don Kichot i źródło, 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: P.K.Mikulska2017

500 zł