Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

33. Para wazonów

Past auctionsArt and Jewellery AuctionPara wazonów
33

Para wazonów

Moser, Czechy, l. 20.-30. XX w.
szkło kobaltowe, szlifowane, trawione, złocone; dekoracja w postaci fryzu z przedstawieniem Amazonek; sygn. na spodzie: Made in/Cěcho Slovakia/Moser/Karlsbad; wys. 16 cm

0 zł