Varia 39 / 16 December 2020

219. Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.

Past auctionsVaria 39Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.
219

Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.

porcelana malowana ręcznie kobaltem podszkliwnie, czerwienią żelazową naszkliwnie, złocona, wys. czarek 3 cm, śr. spodków 9,5 cm

1 200 zł