kredka, papier, 35,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany l.d.: 'Picasso' oraz datowany p.d.: '27. II. 61', dedykacja z lewej: ‘ Pour Dominique Sassi | son ami | Picasso’
OPINIE:
- certyfikat wydany przez syna artysty, Claude'a Ruiza Picasso (na zdjęciu pracy, 6 września 2006)
- certyfikat wydany przez córkę artysty, May'ę Widmaier-Picasso (na zdjęciu pracy, 18 lutego 2007)
- ekspertyza wydana przez Adama Konopackiego (18 października 2019)